Walsin Technologies 0805N221J101CT
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 100V, 5% +Tol, 5% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.00022uF, Surface Mount, 0805
IHS
Datasheet21 pagesIl y a 2 ans
element14 APAC
Tendance sur 3 mois:
-16.19%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
SnapEDA
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies 0805N221J101CT fournies par ses distributeurs.
Multilayer Ceramic Capacitor, 220 Pf, 5%, C0G/Np0, 100 V, 0805 [2012 Metric] Rohs Compliant: Yes |WALSIN 0805N221J101CT
Cap Ceramic 220pF 100V C0G 5% Pad SMD 0805 125C T/R
0805 100V NPO 220pF 5% multilayer ceramic capacitor