Walsin Technologies 0805N150J500CT
50V 15pF NP0 ±5% 0805 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
IHS
Datasheet21 pagesIl y a 2 ans
element14 APAC
TECHDesign
Future Electronics
Tendance sur 3 mois:
-26.78%
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies 0805N150J500CT fournies par ses distributeurs.
Cap Ceramic 15pF 50V C0G 5% Pad SMD 0805 125C T/R
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 5% +Tol, 5% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.000015uF, Surface Mount, 0805
CAP, 15PF, 50V, 5%, C0G/NP0, 0805; Capacitance: 15pF; Voltage Rating: 50V; Ceramic Capacitor Case: 0805 [2012 Metric]; Capacitance Tolerance: ± 5%; Dielectric Characteristic: C0G / NP0; Product Range: -; Operating Temperature