Walsin Technologies 0805B822K500CT
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 0.0082uF, Surface Mount, 0805
IHS
Datasheet21 pagesIl y a 2 ans
element14 APAC
Burklin Elektronik
TECHDesign
Future Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-17.88%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2007-04-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies 0805B822K500CT fournies par ses distributeurs.
Multilayer Ceramic Capacitor, 8200 Pf, 10%, X7R, 50 V, 0805 [2012 Metric] Rohs Compliant: Yes |WALSIN 0805B822K500CT
Cap Ceramic 0.0082uF 50V X7R 10% SMD 0805 125C Paper T/R
Walsin 0805B822K500CT Suntan TS170R1H152KSBBA0R Capacitor 1.5nF 50V 10%
0805 MLCC X7R 8200 pF +/- 10% 50 V T&R GP