Walsin Technologies 0805B683K500CT
50V 68nF X7R ±10% 0805 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
IHS
Datasheet21 pagesIl y a 2 ans
element14 APAC
Burklin Elektronik
TECHDesign
Future Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-20.93%
Pièces détachées
Yageo GroupC0603C683K5RACTU
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 0.068uF, Surface Mount, 0603
Samsung Electro-MechanicsCL10B683KB8NNNC
Multilayer Ceramic Capacitor, 0.068 uF, 50 V, ± 10%, X7R, 0603 [1608 Metric]
Samsung Electro-MechanicsCL21B683KBCNNNC
Multilayer Ceramic Capacitor, 0.068 uF, 50 V, ± 10%, X7R, 0805 [2012 Metric]
50V 68nF X7R 卤10% 0603 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
50V 68nF X7R ±10% 0402 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies 0805B683K500CT fournies par ses distributeurs.
0805 68 nF 50 V ±10 % Tolerance X7R SMT Multilayer Ceramic Capacitor
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 0.068uF, Surface Mount, 0805
Cap Ceramic 0.068uF 50V X7R 10% Pad SMD 0805 125°C T/R
Multilayer Ceramic Capacitor, 0.068 F, 10%, X7R, 50 V, 0805 [2012 Metric] Rohs Compliant: Yes |Walsin 0805B683K500CT
0805 (2012Metric) CERAMIC CAPACITOR ceramic capacitor 50V 0.068muF ±10% X7R
Walsin 0805B683K500CT Capacitor Ceramic 68nF 50V 0805 SMT Chip
0805 MLCC X7R 0.068 uF+/- 10% 50 V T&R