Walsin Technologies 0805B153K101CT
100V 15nF X7R ±10% 0805 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
IHS
Datasheet21 pagesIl y a 2 ans
Future Electronics
TECHDesign
TME
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-1.31%
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies 0805B153K101CT fournies par ses distributeurs.
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 100V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 0.015uF, Surface Mount, 0805
Cap Ceramic 0.015uF 100V X7R 10% Pad SMD 0805 125C T/R
0805 MLCC X7R 0.015 uF+/- 10% 100 V T&R