Yageo Group ZCM204FKE07-6K8AA
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 6800ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 1406
DistributorSKUMinPkg
TTI EuropeZCM204FKE07-6K8AA06KTape & Reel
11h
SchukatZCM204FKE07-6K82 500100
10h
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Descriptions
Descriptions de Yageo Group ZCM204FKE07-6K8AA fournies par ses distributeurs.
Resistor, metal film, SMD 0204, mini MELF, 6.8 kΩ, 0.4 W, ±1 %, ZCM204FKE07-6K8AA
MiniMelf Resistor 0204 0,4W 1% 6K8 Taped
6.8K OHM 1% .25W 50PPM