Yageo Group ZCM204FKE07-470RAA
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 470ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 1406
DistributorSKUMinPkg
TTI EuropeZCM204FKE07-470RAA06KTape & Reel
2h
SchukatZCM204FKE07-470R1 500100
1d
Tendance sur 3 mois:
-67.39%
Descriptions
Descriptions de Yageo Group ZCM204FKE07-470RAA fournies par ses distributeurs.
Resistor, metal film, SMD 0204, mini MELF, 470 Ω, 0.4 W, ±1 %, ZCM204FKE07-470RAA
Res Metal Film SMD 0204 470R 1% 250 50ppm; Old Part ZC0204FKE07470R
Res Metal Film 0204(1406) 470 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±50ppm/C Sulfur Resistant Melf Pad SMD Automotive T/R