Yageo Group ZCM204FKE07-270RAA
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 270ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 1406
Production
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
DistributorSKUMinPkg
TTI EuropeZCM204FKE07-270RAA06KTape & Reel
6h
SchukatZCM204FKE07-270R3 000100
4h
Fiches techniques et documents
IHS
Datasheet6 pagesIl y a 5 ans
Burklin Elektronik
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+167%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginGermany
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2019-01-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Yageo Group ZCM204FKE07-270RAA fournies par ses distributeurs.
Resistor, metal film, SMD 0204, mini MELF, 270 Ω, 0.4 W, ±1 %, ZCM204FKE07-270RAA
Res Metal Film 0204(1406) 270 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±50ppm/C Sulfur Resistant Melf Pad SMD Automotive T/R
MiniMelf Resistor 0204 0,4W 1% 270R Tape