Vishay ZWS250911809KLX000
Resistor Wirewound 18Ohm 10% 250W -10ppm/°C to -80ppm/°C Ceramic Screw Terminal Bulk
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay ZWS250911809KLX000.
Upverter
Datasheet11 pagesIl y a 4 ans
IHS
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginCzechia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2009-10-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Vishay ZWS250911809KLX000 fournies par ses distributeurs.
Resistor, Wire Wound, 18ohm, 10% +/-Tol, -10,-80ppm/Cel
ZWS250 E SS 1 18R 10%
RES CHAS MNT 18 OHM 10% 25W