Vishay ZWS100411009JLX000
Resistor, Wire Wound, 10ohm, 5% +/-Tol, -10, -80ppm/Cel
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay ZWS100411009JLX000.
IHS
Datasheet11 pagesIl y a 9 ans
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginCzechia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2009-10-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Vishay ZWS100411009JLX000 fournies par ses distributeurs.
ZWS100 SS 1 10R 5%
10 OHM 5% 100W