Vishay Z34081832209J6DC04
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 22ohm, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay Z34081832209J6DC04.
IHS
Datasheet7 pagesIl y a 7 ans
Datasheet7 pagesIl y a 7 ans
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
Restocked
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Fixed Resistor, Wire Wound, 6W, 22ohm, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Resistor, wirewound, 22R, 5W, Axial Rohs Compliant: Yes |Vishay AC050000B2209J6BCS
Fixed Resistor, Wire Wound, 4W, 22ohm, 200V, 5% +/-Tol, 100,180ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity2176045-4
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 22ohm, 500V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity2176083-3
TE Connectivity / AMP3-1623795-1
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 22ohm, 350V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de Vishay Z34081832209J6DC04 fournies par ses distributeurs.
RES 22 OHM 5W 5% AXIAL
Wirewound Resistors 5watt 22ohms 5% 4kV Surge
22¦¸ ¡À5% 5W ¡À200ppm/¡æ 18mm
322 OHM 5% 5W