Vishay WYO502MCMCLAKR
Ceramic Capacitor, Ceramic, 20% +Tol, 20% -Tol, Y5U, -56/+22% TC, 0.005uF, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay WYO502MCMCLAKR.
IHS
Datasheet5 pagesIl y a 4 ans
Datasheet4 pagesIl y a 10 ans
Future Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
Restocked
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.23.00.60
Introduction Date2009-09-25
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Descriptions
Descriptions de Vishay WYO502MCMCLAKR fournies par ses distributeurs.
Cap Ceramic Suppression X1/Y2 0.005uF 440VAC/250VAC 20% (12 X 4.5mm) Radial 7.5mm 125C Ammo Pack
WYO X440Y250VAC 5000pF ±20% Y5U AMMO E3
5nF ¡À20% Y5U 440V(AC),250V(AC) 4.5mm*4.5mm
Safety Capacitors 5000pF 250volts 20%
5000PF SAFETY X1/Y2 20%7.5MMLS