Vishay WSR2R3000DEA
SMD Chip Resistor, 300 MOhm, ± 0.5%, 2 W, 4527 [11470 Metric], Metal Strip, Power
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay WSR2R3000DEA.
IHS
Datasheet4 pagesIl y a 7 ans
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2013-02-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Vishay WSR2R3000DEA fournies par ses distributeurs.
Fixed Resistor, Metal Strip, 2W, 0.3ohm, 0.7746V, 0.5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 4627
RES 0.3 OHM 0.5% 2W 4527
WSR-2 .3 .5% EA e2