Vishay WSR2R0500DEK
Fixed Resistor, Metal Strip, 2W, 0.05ohm, 0.3162V, 0.5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 4627
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay WSR2R0500DEK.
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2013-02-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Vishay WSR2R0500DEK fournies par ses distributeurs.
Res Metal Strip 4527 50MilliOhm 0.5% 2W ±75ppm/°C Molded Bulk
RES 0.05 OHM 0.5% 2W 4527
WSR-2 .05 .5% EK e2