Vishay WSR2R0100DEA
Res Metal Strip 4527 0.01 Ohm 0.5% 2W 75ppm/C Molded SMD SMD Embossed Plastic T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay WSR2R0100DEA.
IHS
Datasheet4 pagesIl y a 7 ans
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2007-04-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Res Metal Strip 4527 0.01 Ohm 1% 3W ±75ppm/°C Molded SMD SMD Embossed Plastic T/R
Fixed Resistor, Metal Strip, 3W, 0.01ohm, 0.173V, 1% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 4527
Descriptions
Descriptions de Vishay WSR2R0100DEA fournies par ses distributeurs.
Fixed Resistor, Metal Strip, 2W, 0.01ohm, 0.141V, 0.5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 4527
RES 0.01 OHM 0.5% 2W 4527
WSR-2 .01 .5% EA e2