Vishay WSN251510R00JTA
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 10ohm, 3.16V, 5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 2515
Production
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
DistributorSKUMinPkg
TTIWSN251510R00JTA02KTape & Reel
19h
AvnetWSN251510R00JTA02K
4d
Arrow ElectronicsWSN251510R00JTA02K
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay WSN251510R00JTA.
IHS
Datasheet4 pagesIl y a 3 ans
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2010-02-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Vishay WSN251510R00JTA fournies par ses distributeurs.
Res Wirewound 2515 10Ohm 5% 1W ±50ppm/°C Molded T/R
WSN2515 10 5% R86