Vishay WSN00025R000FTA
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 5ohm, 3.1623V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 4527
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay WSN00025R000FTA.
IHS
Datasheet4 pagesIl y a 3 ans
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2019-02-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Vishay WSN00025R000FTA fournies par ses distributeurs.
Res Wirewound 4527 5Ohm 1% 2W ±50ppm/°C Molded T/R
WSN0002 5 1% R86