Vishay WSL2512R1000JEA
Fixed Resistor, Metal Strip, 1W, 0.1ohm, 0.3162V, 5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 2512
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay WSL2512R1000JEA.
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
TE Connectivity1622825-9
Res Thick Film 2512 0.1 Ohm 5% 1W ±200ppm/°C Molded SMD SMD Embossed Plastic T/R
PanasonicERJ-1TRSJR10U
Res Thick Film 2512 0.1 Ohm 5% 1W ±200ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
PanasonicERJ-L1WKJ10CU
Res Thick Film 2512 0.01 Ohm 5% 1W ±100ppm/°C Molded SMD SMD Embossed Carrier T/R
TE ConnectivityRL73K3AR10JTE
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 0.1ohm, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 2512
TE Connectivity1622825-9
Yageo GroupRL2512FK-070R1L
1W Thick Film Resistors ±1% ±600ppm/℃ 100mΩ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Descriptions
Descriptions de Vishay WSL2512R1000JEA fournies par ses distributeurs.
CURRENT SENSE, RESISTOR, WSL-2512.15%EAE3
RES 0.1 OHM 5% 1W 2512
WSL-2512 .1 5% EA e3