Vishay WSL2512R0320FEA18
Res Metal Strip 2512 0.032 Ohm 1% 2W ±75ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay WSL2512R0320FEA18.
IHS
Datasheet5 pagesIl y a 2 ans
Future Electronics
HQonline
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+5.98%
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Fixed Resistor, Metal Strip, 1W, 0.033ohm, 0.1817V, 1% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 2512
TE Connectivity1625827-8
RES 0.033 OHM 1% 1W 2512 / 33 mOhms ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Current Sense Metal Foil
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 0.033ohm, 0.1816V, 1% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 2512
TE Connectivity4-1625827-5
TL Series 2512 0.033 Ohm 1 W ±1 % ±75 ppm/°C Surface Mount Metal Foil Resistor
Yageo GroupRL2512FK-070R03L
Res Thick Film 2512 0.03 Ohm 1% 1W ±1200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Descriptions
Descriptions de Vishay WSL2512R0320FEA18 fournies par ses distributeurs.
Fixed Resistor, Metal Strip, 2W, 0.032ohm, 0.253V, 1% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 2512
2512 (6432Metric) FIXED RESISTOR WSL-HP 0.250Lx0.125W 6.35mmx3.18mm 2W 32mOhm ±75ppm/C
CURRENT SENSE, RESISTOR, WSL-2512-18.0321%EAE3
WSL2512 0.032 Ohms 1% Power Metal Strip Resistor, High Power