Vishay WSL2512R0220JEA
Fixed Resistor, Metal Strip, 1W, 0.022ohm, 0.15V, 5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 2512
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay WSL2512R0220JEA.
IHS
Datasheet4 pagesIl y a 8 ans
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
PanasonicERJ-8BWJR022V
Res Thick Film 1206 0.022 Ohm 5% 1W ±150ppm/°C Molded SMD SMD Punched Carrier T/R
TE ConnectivityTLM3AER022JTE
Res Metal Foil 2512 0.022 Ohm 5% 1W ±100ppm/C Epoxy Pad SMD T/R
PanasonicERJ-8CWJR022V
1206 LOW RESISTANCE CHIP RESISTOR / 1206 CHIP RESISTOR, 22 MILI OHM, 5%
TE Connectivity / AMP2176157-5
SMD Current Sense Resistors, TLM Series, 0.022 ohm, 750 mW, 5%, 2010 [5025 Metric]
PanasonicERJ-B1CJR022U
Res Thick Film 2010 0.022 Ohm 5% 1W ±350ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
Res Thick Film 2512 0.022 Ohm 5% 1W ±1200ppm/C Pad SMD T/R
Descriptions
Descriptions de Vishay WSL2512R0220JEA fournies par ses distributeurs.
CURRENT SENSE, RESISTOR, WSL-2512.0225%EAE3
RES 0.022 OHM 5% 1W 2512
WSL-2512 .022 5% EA e3
RES 22 MOHM 5% 1W 2512