Vishay WSL2512R0100JEA
Res Metal Strip 2512 0.01 Ohm 5% 1W ±75ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay WSL2512R0100JEA.
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 months ago)
Pièces détachées
PanasonicERJM1WSJ10MU
SMD Current Sense Resistor, 10 Milliohm, ± 5%, 1 W, 2512 [6432 Metric], Metal Plate
Yageo GroupRL2512JK-070R01L
Res Thick Film 2512 0.01 Ohm 5% 1W ±1500ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 0.015ohm, 0.1225V, 5% +/-Tol, 1500ppm/Cel, Surface Mount, 2512
TE ConnectivityRLP73V3AR010JTE
Res Thick Film 2512 10m Ohm 5% 2W ±600ppm/°C Molded SMD Embossed Plastic T/R
Res 2512 0.01 Ohm 5% 2W ±100ppm/°C Molded SMD SMD Embossed T/R
Res 2512 0.007 Ohm 5% 2W ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Descriptions
Descriptions de Vishay WSL2512R0100JEA fournies par ses distributeurs.
Fixed Resistor, Metal Strip, 1W, 0.01ohm, 0.1V, 5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 2512
WSL Series 2512 0.01 O ±5% 1 W ±75 ppm/°C SMT Power Metal Strip® Resistor