Vishay WSK1206R0300FEA18
Res Metal Strip 1206 30m Ohm 1% 1/4W ±35ppm/°C Molded SMD Embossed Plastic T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay WSK1206R0300FEA18.
IHS
Datasheet4 pagesIl y a 2 ans
Future Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
Restocked
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Pièces détachées
Fixed Resistor, Metal Strip, 0.25W, 0.03ohm, 0.0866V, 1% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 1206
PanasonicERJ-8BWFR030V
Res Thick Film 1206 0.03 Ohm 1% 1W ±150ppm/°C Molded SMD SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERJ-8CWFR030V
Res Thick Film 1206 0.03 Ohm 1% 1W ±75ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Res Metal Strip 1206 30m Ohm 1% 1W ±75ppm/°C Molded SMD Embossed Plastic T/R
PanasonicERJ-B2CFR03V
Res Thick Film 0612 0.03 Ohm 1% 1W 0ppm/C to 200ppm/C Wide Terminal SMD T/R Automotive AEC-Q200
Res Thick Film 1206 0.03 Ohm 1% 1W 0ppm/C to 200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Descriptions
Descriptions de Vishay WSK1206R0300FEA18 fournies par ses distributeurs.
Fixed Resistor, Metal Strip, 0.5W, 0.03ohm, 0.1225V, 1% +/-Tol, 35ppm/Cel, Surface Mount, 1206
WSK Series 1206 0.5 W 0.03 Ohm ±1 % ±35 ppm/°C Power Metal Strip® Resistor
RES 0.03 OHM 1% 1/2W 1206