Vishay WSC2515R3320DEA
SMD Chip Resistor, 0.332 Ohm, ± 0.5%, 1 W, 2515 [6438 Metric], Wirewound, High Power Precision
Production
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
DistributorSKUMinPkg
AvnetWSC2515R3320DEA02K
4d
Arrow ElectronicsWSC2515R3320DEA02K
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay WSC2515R3320DEA.
IHS
Datasheet4 pagesIl y a 3 ans
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2013-03-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Vishay WSC2515R3320DEA fournies par ses distributeurs.
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 0.332ohm, 0.58V, 0.5% +/-Tol, 90ppm/Cel, Surface Mount, 2515
WSC2515 .332 .5% EA e3