Vishay WR506170A5601JGP00
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 3W, 5600ohm, 750V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
DistributorSKUMinPkg
AvnetWR506170A5601JGP0001500
4d
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay WR506170A5601JGP00.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginCzechia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2007-09-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Vishay WR506170A5601JGP00 fournies par ses distributeurs.
Res Metal Oxide 5.6kOhm 5% 3W ±200ppm/K Conformal Axial T/R
WR5 5K6 5% RP