Vishay WR506170A4878GGP00
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 3W, 4.87ohm, 750V, 2% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
DistributorSKUMinPkg
AvnetWR506170A4878GGP0001500
3d
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay WR506170A4878GGP00.
IHS
Datasheet9 pagesIl y a 10 ans
Datasheet5 pagesIl y a 15 ans
Introduction Date2010-02-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 9 months ago)
Descriptions
Descriptions de Vishay WR506170A4878GGP00 fournies par ses distributeurs.
Resistor High Pulse Metal Oxide 4.87 Ohm 2% 3W ±200ppm/K Ceramic Axial T/R
WR5 4R87 2% RP