Vishay WR506170A3900G5100
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 3W, 390ohm, 750V, 2% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
DistributorSKUMinPkg
AvnetWR506170A3900G510001K
8h
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay WR506170A3900G5100.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginCzechia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2010-02-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Vishay WR506170A3900G5100 fournies par ses distributeurs.
Resistor High Pulse Metal Oxide 390 Ohm 2% 3W ±200ppm/K Ceramic Axial T/R
WR5 390R 2% A1