Vishay WR506170A1502J5100
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 3W, 15000ohm, 750V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay WR506170A1502J5100.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginCzechia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2007-09-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Vishay WR506170A1502J5100 fournies par ses distributeurs.
Resistor, 15 kOhm, ± 5%, 3 W, Axial Leaded, Metal Oxide, High Power
WR5 15K 5% A1