Vishay WR506170A1000GGP00
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 3W, 100ohm, 750V, 2% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
DistributorSKUMinPkg
AvnetWR506170A1000GGP0001500
4d
UnikeyICWR506170A1000GGP001 5001500
12h
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay WR506170A1000GGP00.
IHS
Datasheet9 pagesIl y a 10 ans
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginCzechia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2010-02-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Vishay WR506170A1000GGP00 fournies par ses distributeurs.
Res Metal Oxide 100Ohm 2% 3W ±200ppm/K Conformal Axial T/R
100¦¸ ¡À2% 3W ¡À200ppm/¡æ 20mm
WR5 100R 2% RP