Vishay WR404140A9100GFE00
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 2W, 910ohm, 500V, 2% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
DistributorSKUMinPkg
AvnetWR404140A9100GFE0002500
4d
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay WR404140A9100GFE00.
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2010-02-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Vishay WR404140A9100GFE00 fournies par ses distributeurs.
Res Metal Oxide 910Ohm 2% 2W ±200ppm/K Conformal Axial T/R
WR4 910R 2% RE