Vishay WR404140A6800JFE00
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 2W, 680ohm, 500V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
DistributorSKUMinPkg
AvnetWR404140A6800JFE0002500
3d
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay WR404140A6800JFE00.
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2007-09-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Vishay WR404140A6800JFE00 fournies par ses distributeurs.
Res Metal Oxide 680Ohm 5% 2W ±200ppm/K Conformal Axial T/R
WR4 680R 5% RE