Vishay WR404140A2700JFE00
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 2W, 270ohm, 500V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
DistributorSKUMinPkg
AvnetWR404140A2700JFE0002500
4d
TTI EuropeWR404140A2700JFE0002500Ammo Pack
23h
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay WR404140A2700JFE00.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginIndia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2007-09-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 9 months ago)
Descriptions
Descriptions de Vishay WR404140A2700JFE00 fournies par ses distributeurs.
Res Metal Oxide 270Ohm 5% 2W ±200ppm/K Conformal Axial T/R
WR4 270R 5% RE
270 OHM 5% 2W 200PPM