Vishay WR404140A2261G4100
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 2W, 2260ohm, 500V, 2% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
DistributorSKUMinPkg
AvnetWR404140A2261G410001K
3d
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay WR404140A2261G4100.
IHS
Datasheet9 pagesIl y a 10 ans
Datasheet5 pagesIl y a 15 ans
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2007-09-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 9 months ago)
Descriptions
Descriptions de Vishay WR404140A2261G4100 fournies par ses distributeurs.
Resistor High Pulse Metal Oxide 2.26k Ohm 2% 2W ±200ppm/K Ceramic Axial T/R
WR4 2K26 2% A1