Vishay WR404140A1803JFE00
Res Metal Oxide 180kOhm 5% 2W ±200ppm/K Conformal Axial T/R
DistributorSKUMinPkg
AvnetWR404140A1803JFE0002500
3d
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay WR404140A1803JFE00.
Introduction Date2007-09-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
Descriptions
Descriptions de Vishay WR404140A1803JFE00 fournies par ses distributeurs.
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 2W, 180000ohm, 500V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
WR4 180K 5% RE