Vishay WR404140A1800J4100
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 2W, 180ohm, 500V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay WR404140A1800J4100.
IHS
Datasheet9 pagesIl y a 10 ans
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
Restocked
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginIndia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2007-09-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 9 months ago)
Descriptions
Descriptions de Vishay WR404140A1800J4100 fournies par ses distributeurs.
Resistor High Pulse Metal Oxide 180 Ohm 5% 2W ±200ppm/K Ceramic Axial T/R
180¦¸ ¡À5% 2W ¡À200ppm/¡æ 12mm
WR4 180R 5% A1