Vishay WR404140A1203JFE00
Resistor Metal Oxide 0414 120k Ohm 5% 2W ±200ppm/°K Axial Leaded T/R
DistributorSKUMinPkg
AvnetWR404140A1203JFE0002500
3d
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay WR404140A1203JFE00.
IHS
Datasheet9 pagesIl y a 10 ans
Datasheet5 pagesIl y a 15 ans
Introduction Date2007-09-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 9 months ago)
Descriptions
Descriptions de Vishay WR404140A1203JFE00 fournies par ses distributeurs.
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 2W, 120000ohm, 500V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
WR4 120K 5% RE