Vishay WR404140A1003GFE00
Res Metal Oxide 100kOhm 2% 2W ±200ppm/K Conformal Axial T/R
DistributorSKUMinPkg
AvnetWR404140A1003GFE0002500
3d
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay WR404140A1003GFE00.
Introduction Date2010-02-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
Descriptions
Descriptions de Vishay WR404140A1003GFE00 fournies par ses distributeurs.
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 2W, 100000ohm, 500V, 2% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
WR4 100K 2% RE