Vishay WKP101KCPEF0KR
Ceramic Capacitor, Ceramic, 10% +Tol, 10% -Tol, Y5S, 0.0001uF, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay WKP101KCPEF0KR.
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.23.00.60
Introduction Date2009-09-25
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
Pièces détachées
Ceramic Capacitor, YES, Ceramic, 10% +Tol, 10% -Tol, B, 10% TC, 0.0001uF, Through Hole Mount
Cap Ceramic 100pF 2000V B 10% (4.5 X 5mm) Radial 5mm 85°C Bulk
Yageo GroupC315C101K2R5TA
315 C 100PF CERAMIC MULTILAYER CAPACITOR, 200 VDC, +125DEGC, X7R DIELEC, +/-10%
Yageo GroupC317C101K2R5TA
Multilayer Ceramic Capacitors Mlcc - Leaded 200V 100Pf X7R 10% Ls=5.08Mm
Yageo GroupC317C101KDR5TA
Cap Ceramic 100pF 1000V X7R 10% Radial 5.08mm 125C Bulk
Descriptions
Descriptions de Vishay WKP101KCPEF0KR fournies par ses distributeurs.
WKP X760Y500VAC 100PF ±10% Y5S BULK E3
CAP CER 100PF 760VAC Y5S RADIAL