Vishay WKO471KCPCF0KR
Ceramic Capacitor, Ceramic, 10% +Tol, 10% -Tol, Y5U, -56/+22% TC, 0.00047uF, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay WKO471KCPCF0KR.
IHS
Datasheet5 pagesIl y a 4 ans
Datasheet5 pagesIl y a 4 ans
Future Electronics
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.23.00.60
Introduction Date2007-08-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Descriptions
Descriptions de Vishay WKO471KCPCF0KR fournies par ses distributeurs.
WKO Radial Disc Ceramic Capacitor 0.315Dia 8.00mm Y5U E ±10% 470pF
Capacitor, ceramic,470Pf,10-% Tol,10+% Tol |Vishay WKO471KCPCF0KR
Cap Ceramic Single Suppression X1/Y2 470pF 440VAC/300VAC Y5U 10% (8 X 5mm) Radial Disc 7.5mm 125C Bulk