Vishay WK80922006802J5C00
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 4W, 68000ohm, 750V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay WK80922006802J5C00.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginCzechia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2007-09-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
TE ConnectivityROX3SJ68K
ROX Neohm FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±5% ±350ppm/C 68kOhm 3W
TE ConnectivityROX3SJ68K
Fixed Resistor, Metal Film, 3W, 68000ohm, 750V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRSF1JB68K0
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 68000ohm, 350V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Yageo GroupRSF2WSJT-73-68K
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 2W, 68000ohm, 350V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityROX1SJ68K
ROX Neohm FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±5% ±350ppm/C 68kOhm 1W
Descriptions
Descriptions de Vishay WK80922006802J5C00 fournies par ses distributeurs.
Res Metal Oxide 68K Ohm 5% 4W ±200ppm/C Conformal Coated AXL Ammo
68kΩ ±5% Plugin,9x20mm Through Hole Resistors ROHS