Vishay WK80922006201J5C00
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 4W, 6200ohm, 750V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
DistributorSKUMinPkg
AvnetWK80922006201J5C000500
4d
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay WK80922006201J5C00.
IHS
Datasheet9 pagesIl y a 10 ans
Datasheet5 pagesIl y a 15 ans
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2007-09-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 9 months ago)
Descriptions
Descriptions de Vishay WK80922006201J5C00 fournies par ses distributeurs.
Resistor High Pulse Metal Oxide 6.2k Ohm 5% 4W ±200ppm/K Ceramic Axial T/R
WK8 6K2 5% AC