Vishay WK80922005608J5C00
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 4W, 5.6ohm, 750V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
DistributorSKUMinPkg
AvnetWK80922005608J5C000500
3d
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay WK80922005608J5C00.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginCzechia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2007-09-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Vishay WK80922005608J5C00 fournies par ses distributeurs.
Resistor High Pulse Metal Oxide 5.6 Ohm 5% 4W ±200ppm/K Ceramic Axial T/R
WK8 5R6 5% AC