Vishay WK80922001002J5C00
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 4W, 10000ohm, 750V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
DistributorSKUMinPkg
Future ElectronicsWK80922001002J5C000500Ammo
AvnetWK80922001002J5C000500
16h
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay WK80922001002J5C00.
IHS
Datasheet9 pagesIl y a 10 ans
Future Electronics
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginCzechia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2007-09-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Vishay WK80922001002J5C00 fournies par ses distributeurs.
Res Metal Oxide 10K Ohm 5% 4W 200ppm/C Molded AXL Thru-Hole Ammo Pack (Alt WK809
WK8 10K 5% AC