Vishay WK202070C6811F2200
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 6810ohm, 500V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
DistributorSKUMinPkg
AvnetWK202070C6811F220002K
3d
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay WK202070C6811F2200.
Introduction Date2010-02-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
Descriptions
Descriptions de Vishay WK202070C6811F2200 fournies par ses distributeurs.
Resistor High Pulse Metal Oxide 6.81k Ohm 1% 1W ±50ppm/K Ceramic Axial T/R
WK2 6K81 50 1% A2