Vishay WK202070C6810FD500
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 681ohm, 500V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
DistributorSKUMinPkg
AvnetWK202070C6810FD50005K
3d
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay WK202070C6810FD500.
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2010-02-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
Descriptions
Descriptions de Vishay WK202070C6810FD500 fournies par ses distributeurs.
Res Metal Oxide 681Ohm 1% 1W ±50ppm/K Conformal Axial T/R
WK2 681R 50 1% R5