Vishay WK202070C3010F2200
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 301ohm, 500V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
DistributorSKUMinPkg
AvnetWK202070C3010F220002K
4d
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay WK202070C3010F2200.
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2010-02-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Vishay WK202070C3010F2200 fournies par ses distributeurs.
Res Metal Oxide 301Ohm 1% 1W ±50ppm/K Conformal Axial Box
WK2 301R 50 1% A2