Vishay WK202070C1500F2200
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 150ohm, 500V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay WK202070C1500F2200.
IHS
Datasheet9 pagesIl y a 10 ans
TME
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginIndia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2010-02-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Vishay WK202070C1500F2200 fournies par ses distributeurs.
Res Metal Oxide 150 Ohm 1% 1W ±50ppm/C Conformal Coated AXL Automotive Ammo
WK2 150R 50 1% A2