Vishay WK202070C1211F2200
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 1210ohm, 500V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
DistributorSKUMinPkg
AvnetWK202070C1211F220002K
3d
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay WK202070C1211F2200.
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2010-02-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Vishay WK202070C1211F2200 fournies par ses distributeurs.
Resistor High Pulse Metal Oxide 1.21k Ohm 1% 1W ±50ppm/K Ceramic Axial T/R
WK2 1K21 50 1% A2