Vishay WK202070B9100J2200
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 910ohm, 500V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
DistributorSKUMinPkg
AvnetWK202070B9100J220002K
3d
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay WK202070B9100J2200.
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2010-02-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Vishay WK202070B9100J2200 fournies par ses distributeurs.
Res Metal Oxide 910Ohm 5% 1W ±100ppm/K Conformal Axial Box
WK2 910R 100 5% A2