Vishay WK202070B3909G2200
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 39ohm, 500V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
DistributorSKUMinPkg
AvnetWK202070B3909G220002K
4d
Arrow ElectronicsWK202070B3909G220002K
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay WK202070B3909G2200.
Introduction Date2010-02-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Vishay WK202070B3909G2200 fournies par ses distributeurs.
Res Metal Oxide 39Ohm 2% 1W ±100ppm/K Conformal Axial Box
WK2 39R 100 2% A2