Vishay WK202070B3902J2200
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 39000ohm, 500V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
DistributorSKUMinPkg
AvnetWK202070B3902J220002K
4d
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay WK202070B3902J2200.
Introduction Date2010-02-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
Descriptions
Descriptions de Vishay WK202070B3902J2200 fournies par ses distributeurs.
Resistor High Pulse Metal Oxide 39k Ohm 5% 1W ±100ppm/K Ceramic Axial T/R
WK2 39K 100 5% A2